Виробничий стіл із неіржавкої сталі з полицею, 1450х450х850 мм, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 208417
2 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 85 см, довжина — 145 см, Ширина — 45 см.
- Стіл повністю із харчової неіржавкої сталі.
Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів. На будь-якій кухні в будь-якому магазині столи виробничі для кухні відіграють важливу роль, вони є незамінними та багатофункціональними.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 500 ₴








