Виробничий стіл із мийкою на металевій основі, мийка з неіржавкої сталі, 120х60х85 см., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 208418
2 700 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 85 см, довжина — 120 см, Ширина — 60 см.
- Стіл на металевій основі.
- Мийка з неіржавкої сталі.
На будь-якій кухні в будь-якому магазині столи виробничі з мийкою для кухні відіграють важливу роль, вони є незамінними та багатофункціональними. Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий із мийкою. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 700 ₴









