Виробничий стіл із полицею на металевій основі 190х60х85 см, стільниця з неіржавкої сталі, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 208451
2 300 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал стільниці — неіржавка сталь.
- Стіл на металевій основі.
- Висота — 85 см, довжина — 190 см, Ширина — 60 см.
Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи на металевій основі за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею, стільницею з неіржавкої сталі. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару.
Цей товар можна купити за адресою г. Киев, ул. Екскаваторна, 30 з Понеділка по п'яті (з 9:00 до 18:00)
Робимо надсилання товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Паковання (стрейч, картон, коробки, палети) — Безкоштовно! Доставку оплачує одержувач. Вирушаємо товар частковою або повною передоплатою.
Гарантія надає термін на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 300 ₴








