Мийка, мийна ванна 3-секційна на металевій основі 1800х600х850 мм., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 79568870
4 500 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Кількість секцій: 3 шт.
- Довжина – 1800 мм, Ширина – 600 мм, Висота – 850 мм.
- Металева основа.
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 30 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00).
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для брудного посуду |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Тип меблів | Мийка |
| Кількість секцій | 3 |
- Ціна: 4 500 ₴








