Мийна ванна, мийка 2-секційна з нержавіючої сталі + стіл, з полицею, на метал. основі, 170х60х85 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 42329854
5 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Кількість секцій: 2.
- Довжина - 170 см., Ширина - 60 см., Висота - 85 см.
- Мийна ванна з нержавіючої сталі.
- Металева основа.
- Полиця під мийкою: 1 шт.
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 26 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00)
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Загальна висота | 850 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна довжина | 1700 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 2 |
| Вид обладнання | Суцільнотягнені мийна ванна |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Пристінний борт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Багатофункціональний |
- Ціна: 5 000 ₴









