Холодильна глуха виробнича шафа «Bolarus», (Польща), (+1° +10°) об'єм 1400 л., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 37749103
20 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Агрегат вбудований. Виробник компресора "Tecumseh".
- Тип охолодження – природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина - 165 см., Ширина - 73 см., Висота - 195 см.
- Температурний режим від +1 до +10 градусів.
- Контролер температури електронний "Elitech".
- Потужність 600 Вт.
- Об'єм – 1400 л.
- Двері глухі – 2 шт.
- Регульовані полиці по висоті – 6 шт.
Виконано миття з частковим розбиранням. Проведено перевірку електроніки, проводки та агрегату майстром холодильного обладнання. Проведено очищення конденсатора. Налаштовано датчик температури. Виконано заміну проводки. Дане холодильне обладнання пройшло технічне обслуговування та готове до роботи.
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 26 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00)
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bolarus |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для тіста, Для фруктів, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для піци, Для риби |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, супермаркети |
| Матеріал дверей | Метал |
| Стан | б/у |
- Ціна: 20 000 ₴








