Холодильна глуха виробнича шафа «Polair CM-114 S», (Польща), (0° +8°) 1400 л., новий компресор, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 65105371
25 000 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора "Aspera".
- Тип охолодження – динамічний (вентильований).
- Розміри: Довжина – 140 см., Ширина – 90 см., Висота – 190 см.
- Температурний режим від 0 до +8 градусів.
- Потужність 700 Вт.
- Об'єм – 1400 л.
- Двері глухі - 2 шт.
Виконано миття з частковим розбиранням. Проведено перевірку електроніки, проводки та агрегату майстром холодильного обладнання. Проведено очищення конденсатора. Налаштовано датчик температури. Виконано заміну компресора, контролера, вимикача, проводки. Дане холодильне обладнання пройшло технічне обслуговування та готове до роботи.
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 26 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00)
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polair |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для тіста, Для фруктів, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для піци, Для риби |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, супермаркети |
| Матеріал дверей | Метал |
| Стан | б/у |
- Ціна: 25 000 ₴








