Торгові металеві стелажі б/у Інтрак (Аренге) Італія

- Немає в наявності
- Код: 0018
від 1 320 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
Колір білий. Висота — 2,1 м. Ширина секций - 1 м. 5 полиць: 50(подіум),40,40,30, 30 см. Полиці посилені ребрами жорсткості. (До комплекту входить одна нога! Нога завершальна низка продається окремо — 250 грн.)
Торгові стелажі Інтрак (Аренгег) виготовлені в Італії. Стелажі торгової марки Арнег — це одне з найкращих пропонувань україні. Обладнання зроблене з оцинкованого металу, що дає змогу зберегти зовнішній вигляд стелажів б/у навіть під час експлуатації в найнесприятливіших умовах. Завдяки особливому полімерному покриттю і вдалому вибору кольору стелажів Інтрак, вони залишаються "як нові" навіть після багатьох років експлуатації.
НАЛИЧІ, КОМПЛЕКТАЦІЮ, АКТУАЛЬНІ ЦЕНИ МІЦНІ В КОНЛАЙН-ПРАЙСІ ПЗ ЗСИЛЕЦІ stelpako.ukrop.org
або звертайтеся до менеджера з продажу по телефону 067-917-61-35
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 650 кг |
| Виробник | Arneg |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 150 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Для іграшок, Для галантереї, Для електропобутових приладів, Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для взуття |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Країна виробник | Італія |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2080 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
- Ціна: від 1 320 ₴

