Додаткова полиця до стелажів "Віко" 40 см. Ширина 1 м.

- Немає в наявності
- Код: 7102
500 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна на сайті вказана з урахуванням знижки!
- Колір білий.
- Ширина 100 см, глибина 40 см.
- Ціна вказана за 1 полицю та 2 кронштейни.
Аксесуари до цієї моделі торгової полиці дивіться в рубриках:
Цей товар можна купити за адресою г. Киев, ул. Екскаваторна, 30 з понеділка по п'ятницю (з 9:00 до 18:00)
Робимо відправку товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Пакування (стрейч, картон, коробки, палети) — Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Відправляємо товар частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Особливості | Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання кошика по висоті, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація роздільниками, Комплектація цінникоутримувачами |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал, скло, ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Додаткова полиця |
| Варіант установки | На стелаж |
| Вид стелажа | Додаткові полиці |
- Ціна: 500 ₴

