Торгові металеві стелажі б/у "MAGO" (Польща)

- Немає в наявності
- Код: 0019
1 200 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
Металеві професійні торговельні стелажі б/у. Виробництво польської компанії "Маго". Висота секції 2,3 метра, довжина секції 1 метр. Ширина нижньої полиці (подіума) 50 см. Навісні полиці по 40 см. Всі полиці посилені ребрами жорсткості. Кронштейни полиць виготовлені з металу завтовшки 3 мм. Покриття стелажів якісне, дуже стійке до "затирання". Колір білий матовий. На виробництві обладнання фарбується порошковою фарбою з додаванням полімерів, висушується в термокамері за температури 300 градусів. Профіль опорної ноги 4Х8 см, що дає змогу розмістити на одну секцію стелажа до 600 кг. Навантаження на одну полицю до 150 кг.
У стандартну комплектацію секції входить п'ять полиць, включно з подіум, Окремо можливо придбати додаткові полиці, бар'єри полиць, додаткові ніжки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 600 кг |
| Виробник | Маго |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 150 кг |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Для іграшок, Для непродовольчих товарів |
| Країна виробник | Польща |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2300 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
- Ціна: 1 200 ₴



