Низькотемпературна Вітрина "Технохолод" Флорида 2,0 м. Бу

- Немає в наявності
- Код: 1824
18 300 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Низькотемпературна Вітрина
- Модель: Технохолод Флорида 2.0.
- Країна-виробник: Україна.
- Розміри: Висота — 123 см, Довжина — 201 см, Ширина — 100 см.
- Скло: гнуте.
- Ширина викладки 80 см.
- Стільниця дерево, ширина 25 см.
- Підсвітка: люмінесент.
- Температурний режим від 0 до +13.
- Тип охолодження: природна циркуляція повітря.
- Агрегат: вбудований.
- Виробник компресора: EMBRACO.
- Контролер температури: електронний, виробник ELIWEL.
- Споживана потужність 1100 Вт.
- Рік випуску: 2008.
- Холодильна вітрина повністю обслужена та готова до роботи.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(097) 407-98-45
(073) 140-33-50
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1230 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2010 мм |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | -13 град. |
| Виробник | Технохолод |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для риби, Для салатів, Для напівфабрикатів, Для піци, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для суші |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Низькотемпературна вітрина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
- Ціна: 18 300 ₴










