Низькотемпературна Вітрина "РОСС Viktoria" 1,6 м. Бу

- Немає в наявності
- Код: 2241
15 300 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Низькотемпературна Вітрина
- Модель: РОСС Viktoria.
- Країна-виробник: Україна.
- Розміри: Висота — 124 см, Довжина — 160 см, Ширина — 117 см.
- Скло: гнуте.
- Ширина викладки 78 см.
- Стільниця неіржавка, ширина 25 см.
- Підсвітка: лід.
- Температурний режим від 0 до -18.
- Тип охолодження: природна циркуляція повітря.
- Агрегат: вбудований.
- Виробник компресора: LUNITE.
- Контролер температури: електронний, виробник DIXELL.
- Споживана потужність 800 Вт.
- Холодильна вітрина повністю обслужена та готова до роботи.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для риби, Для салатів, Для напівфабрикатів, Для піци, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для суші |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1170 мм |
| Висота | 1240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Низькотемпературна вітрина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
- Ціна: 15 300 ₴










