Односторонні (пристінні) стелажі «Рос» 220х64 см. (Україна), Білі, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 2286
900 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
Торговий стелаж пристінний "Рос" Б/у
- Матеріал стелажа — метал.
- Підлоговий варіант встановлення.
- Колір білий (RAL 9010).
- Висота — 220 см.
- Ширина — 64 см.
- Полицям 5 штук: подіум 45 см, навісні полиці 4 штуки 40, 40, 35, 35 см.
- Полиці посилені ребрами жорсткості.
Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Гарний білий колір торгових стелажів залучатиме покупців. Є 5 полиць, на яких можна викласти багато товару. Навантаження на одну полицю до 90 кг. Пристінний стелаж «Рос» призначений для спорттоварів, для хлібобулочних виробів, для господарських товарів, для хліба, мобільних телефонів і аксесуарів, для акційних товарів, для продуктів харчування, для цукерок, для печива. LED — підсвітка надасть вашому товару гарний вигляд. Добре підійде для невеликих магазинів, торгових магазинів, а також для дому. Має гарний зовнішній вигляд.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 90 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 450 кг |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Виробник | РОСС |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 640 мм |
| Глибина стелажу | 450 мм |
| Висота стелажа | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
- Ціна: 900 ₴








