Привидний стіл-мийка з неіржавкої сталі б/у

- Немає в наявності
- Код: 0044
2 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл технологічний б/у з вмонтованою суцільнотягнутою (штампованою) мийкою виготовлений повністю з неіржавкої сталі, Висота — 0,86 м, ширина — 1 м, глибина — 0,6 м. кран у комплекті.
Варто звернути увагу, що виробничі столи виготовляється у двох варіантах, це варіант повністю з неіржавкої сталі, й економ варіант, коли підставка виготовляється з вуглецевої сталі, покритої фарбою. Залежно від варіанту вироблення вирізняється вартість.
За докладнішою інформацією звертайтеся до нашого менеджера телефоном 093-631-74-20 ( Сергій)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стіл |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
- Ціна: 2 000 ₴


