Виробничий стіл з неіржавкої сталі б/у (1600Х700 мм)

- Немає в наявності
- Код: 0045
3 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробничий стіл із неіржавкої сталі б/у. Призначений для використання в процесі виробництва харчових продуктів, у продуктових магазинах у гастрономічному або рибному відділі, у сфері ресторанного бізнесу на кухні та інше.
Висота — 0,86 м, ширина — 1,6 м, глибина — 0,7 м. Під стільницею додаткова полиця. Стіл належить до професійного обладнання, так само виготовлений повністю з неіржавкої сталі.
Гарний стан.
За докладнішою інформацією звертайтеся до нашого менеджера телефоном 067-917-61-35
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Основні | |
| Тип столу | Острівний |
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Тип полиці | Цілісна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
- Ціна: 3 000 ₴


