Виробничий стіл із неіржавкої сталі б/у (900х500 мм. Економ)

- Немає в наявності
- Код: 0046
1 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробничий стіл б/у. Виготовлений в економному варіанті: стільниця з неіржавкої сталі, корпус із вуглецевої сталі пофарбованою фарбою. Невеликий розмір дуже практичний для застосування в торговому залі в магазині. Використовувалася в гастрономічному відділі.
Висота — 0,86 м, ширина — 0,9 м, глибина — 0,5 м.
З питання придбання звертайтеся до менеджера з продажу по телефону 067-917-61-35
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стіл |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Наявність борту |
| Тип столу | Пристінний |
- Ціна: 1 000 ₴


