Стіл виробничий із бортом і полицею 1500х600х850 Б/у

- Немає в наявності
- Код: 2665
2 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Розміри: Ширина — 150 см, Глибина — 60 см, Висота — 85 см.
- Додаткова полиця під стільницею.
Призначений для використання в процесі виробництва харчових продуктів, у продуктових магазинах у гастрономічному або рибному відділі, у сфері ресторанного бізнесу на кухні та інше. Під стільницею додаткова полиця. Стіл належить до професійного обладнання, так само виготовлений повністю з неіржавкої сталі. Матеріал столу не потребує якогось особливого догляду, стійкий до подряпин і високих температур. Виготовлена з високоміцної сталі, кухонні професійні меблі повною мірою задовольняють санітарно-гігієнічні вимоги, а також дає змогу оптимізувати простір кухні, неабияк підвищуючи функціональність і зручність виробничих помещений.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стіл |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Наявність борту |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 2 000 ₴










