Низькотемпературна холодильна шафа, глуха «Bolarus S-711» (Польща), корисна об'ємом 700 л. Б/у

- Немає в наявності
- Код: 63560
13 800 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Aspera».
- Тип охолодження — динамічне (вентильоване).
- Розміри: Довжина — 86 см, Ширина — 74 см, Висота — 186 см.
- Температурний режим від 0 до -20 градусів.
- Контролер температури електронний "Eliwell".
- Споживана потужність 800 Вт.
- Корисний об'єм — 700 л.
- Двері глухі двостулкові — 2 шт.
- Полиці регульовані за висотою — 3 шт.
Агрегат працює без помічань. Була проведена капітальна реставрація. Виготовлена заміна фільтра та капіляра в компресорі. Також були проведені роботи з налаштування датчика температури та очищення конденсатора. Холодильна шафа «Bolarus S-711» прекрасно підходять для торгівлі в невеликих магазинах, торгових магазинах і супермаркетах. Все обладнання фірми «Bolarus» має повну ізоляцію з поліуретану, що покращує умови зберігання харчових продуктів та забезпечує низьке споживання електроенергії. Ця низькотемпературна модель холодильної шафи «Bolarus S-711» добре підійде для м'яса, птиці, риби, напівфабрикатів, тіста та заморожених продуктів. Електронна панель керування. Глухі двері з неіржавкої сталі. Завдяки розділенню дверей на дві половинки в цій моделі холодильної шафи зменшені витрати електроенергії. Адже під час відкривання тільки верхньої (або нижньої) половинки дверей менше холоду витікає в приміщення, а отже, потрібно менше часу для роботи холодильної системи. Модель із вентилятором рекомендуємо для зберігання упакованих продуктів.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bolarus |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Призначення | Для напоїв, Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 1860 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Тип кришки | Глухая |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Динамічне охолодження (вентильований) |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Вид обладнання | Холодильний глухий шафа |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, супермаркети |
| Матеріал дверей | Метал |
- Ціна: 13 800 ₴










