Стіл виробничий із неіржавкої сталі з полицею 1900х600х850 см., (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 13049
1 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, довжина — 190 см, Ширина — 60 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
Виробничі столи є особливо важливим елементом кухні будь-якого ресторану, кафе чи бару. Вони просто незамінні під час підготовки продуктів, у приготуванні страв і зберіганні вже готової продукції або кухонного інвентарю. Такі столи призначені для використання на професійних кухнях, харчових виробництвах та як поверхню для оброблення харчових продуктів. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стіл |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 500 ₴










