Стіл виробничий із неіржавкої сталі з полицею 1000х400х850 см., (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 40135
1 200 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, довжина — 100 см, Ширина — 40 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
- Стіл на металевій основі.
З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з полицею. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стіл |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 200 ₴






